Parsian logo

فارسی / English

در باره ما

گروه پارسیان

گروه پارسیان یك مجموعه توانمند و پیشرو در صنعت كشور عزیزمان ایران است که با تکیه بر توان مهندسی متخصصین داخلی در جهت خود کفائی و سازندگی گام برمی‌دارد. این مجموعه برای رسیدن به اهداف مورد نظر از شركت های ذیل تشکیل یافته است:

  • شركت توسعه نیروگاهها و صنایع پارسیان جهت مهندسی، خرید و اجرای پروژه‌های نیروگاهی و صنعتی
Parsian HV Substation Logo
  • شركت توسعه پستهای فشار قوی پارسیان جهت مهندسی، خرید و اجرای پروژه‌های پست فشار قوی
Peimann Khotoot Logo
  • شركت پیمان خطوط گستر جهت مهندسی، خرید و اجرای پروژه‌های خطوط انتقال، شبكه‌های فیبر نوری، سیستم های حفاظت و كنترل پست فشار قوی
  • شركت پارس صنعت پرند جهت تولید تابلوهای برق و تجهیزات GIS
  • شرکت توسعه ریل نیروی پارسیان جهت مهندسی، خرید و اجرای پروژه‌های تامین انرژی الکتریکی برای سیستم‌های حمل و نقل ریلی

ارزش‌ها

شركت توسعه نیروگاهها و صنایع پارسیان ارزشهای ذیل را برای پیشبرد موثر اهداف خود همواره مد نظر دارد:

  • اصول اخلاقی والا همچون همیت، سخت کوشی، درستكاری، امانت و انصاف سرلوحه ارزشهای كاری این شركت است.
  • بهبود مستمر، پویائی و نو آوری همواره مورد توجه ویژه است، لذا سعی می‌گردد که با بهره جستن از فناوری پیشرفته و ارتقاء دانش فنی پرسنل توانائی های شرکت را بهبود بخشیم.
  • در اجرای پروژه‌ها همواره به منافع مشتریان خود توجه داریم و به روابط ثمر بخش طولانی مدت با مشتریان خود می‌اندیشیم.

صنعت برق

شركت توسعه نیروگاهها و صنایع پارسیان در تمام بخش های صنعت برق شامل تولید، توزیع، سیستم های كنترل و تجهیزات جانبی مكانیكی و الكتریكی حضوری فعال داشته و در طیف وسیعی از فعالیتهای مهندسی، تامین تجهیزات و اجرا خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهد.

سیستمهای کنترل و اتوماسیون صنعتی

شرکت توسعه نیروگاهها و صنایع پارسیان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه سیستمهای کنترل DCS و اتوماسیون نیروگاهها و صنایع کشور است که تاکنون پروژه‌های تخصصی بزرگ و برجسته ای در این زمینه انجام داده و دانش فنی و امکانات لازم جهت مهندسی، پیکره بندی، آزمایش و ساخت پانلهای مربوطه را با استفاده از تکنولوژی شرکتهای سازنده این تجهیزات از جمله شرکت آلستوم فرانسه و همینطور سایر سازندگان به طور کامل کسب نموده است.

صنعت سیمان

شركت توسعه نیروگاهها و صنایع پارسیان در صنعت سیمان نیز برای برآورده كردن نیاز مشتریان این صنعت حضور فعال در اتوماسیون فرآیند و سیستم های برقی را در اولویت قرار داده و تاكنون موفق به انجام پروژه‌هایی در خصوص ارائه خدمات فنی مهندسی و تامین تجهیزات مورد نیاز این صنعت شده است.

تشكیلات و سازمان‌دهی

شركت توسعه نیروگاهها و صنایع پارسیان به منظور ارائه خدمات موثرتر و حصول کیفیت بهتر و جلب رضایت مشتریان خود در نیروگاه‌ها و صنایع دیگر اقدام به سازمان دهی مناسب نموده است. این سازماندهی کارا انجام فرایندهای کاری را در چارچوب موضوع فعالیتهای شرکت تسهیل نموده و ارائه خدمات مناسب به مشتریان را امکان پذیر می‌سازد.

مجتمع پتروشیمی اراك.


نیروگاه كازرون.